Polityka prywatności

Leave a Comment

Polityka prywatności stronyAbyś mógł skorzystać z niektórych funkcji promocje, nagrody konkursy, programy lojalnościowe, akcje rabatowe, newslettery informacje o nowościach w oferowanych usługach i inne naszej oferty będziesz musiał się zarejestrować przez podmioty gospodarcze których właścicielem lub współwłaścicielem jest Katarzyna Mrowiec będąca administratorem niniejszej strony. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email, imię oraz nazwisko, wiek  oraz osobę polecającą jeśli skierowany na  nasza stronę zostałeś przez znajomego.

Zanim będziesz mógł dokonać transakcji zakupu towaru w naszej pracowni zapytamy Ciebie o pełne dane osobowe : imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, oraz dane dotyczące formy płatności a także niezbędne do obsługi realizacji płatności

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.
W jaki sposób wykorzystujemy zebrane dane osobowe

Zebrane dane osobowe pozostają wyłącznie do dyspozycji podmiotów których właścicielem lub współwłaścicielem jest administrator niniejszej strony, i nie będą one udostępniane podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu partnerskiego. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zamówienia/zakupu lub wziąć udział w promocjach, konkursach zabawach organizowanych przez administratora strony niniejszej oraz podmioty współpracującego będące w jego posiadaniu.
Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu, bez twojej zgody. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.
Jeżeli zapisałeś się na nasze Newslettery, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie ( np. poprzez akceptację polityki prywatności na innych stronach których właścicielem jest administrator niniejszej strony), wykorzystamy Twoje dane ( e-mail, imię, nazwisko) w celu wysłania Ci naszego Newslettera, oraz informacji o ofertach handlowych oferowanych przez administratora niniejszej strony oraz podmioty będące w jego posiadaniu.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
Jeżeli dokonałeś rejestracji w naszym systemie, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące realizacji zamówień, oferty handlowej, konkursów, promocji, akcji rabatowych, programów lojalnościowych oferowanych przez wszystkie podmioty będące własnością administratora niniejszej strony. W przypadku realizacji zamówień /zakupu możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.
Jeżeli nie zgadzasz się z warunkami polityki prywatności nie rejestruj się, pamiętaj również że jeśli nie jesteś dalej zainteresowany subskrybowaniem przesyłanych przez nas informacji zawsze możesz wypisać się z naszego systemu. Przekazane przez Ciebie dane osobowe zostaną wówczas całkowicie usunięte a w przypadku ponownej chęci skorzystania z systemu konieczna będzie ponowna rejestracja.
Do przesyłanych treści dołączmy link który pozwala Ci na wypisanie się z listy subskrybentów w dowolnej chwili. W przypadku zmiany danych osobowych poinformuj nas o tym droga mailową. Danych użytych do transakcji zakupu/zamówień nie można zmienić, ani usunąć po realizacji danego zamówienia, gdyż są one częścią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Nasze strony internetowe mogą wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Administrator strony: Katarzyna Mrowiec, kmro85@gmail.com,
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt droga mailową.

0 komentarze :

Prześlij komentarz