Candy-konkurs-zapowiedź nagród

1 comment
Witajcie ponownie, dziś przedstawiam dwie propozycje nagród do wygrania w naszym konkursie na który zapisy trwają jeszcze tylko do 31 października 2012, powiedzcie o tym znajomym. To jedyna taka niepowtarzalna szansa, gdyż Wasze szanse są trzykrotne.
 Tak więc zapisujcie się na konkurs już teraz !!!

Zapisać możecie się tradycyjnie przez bloga (w kolumnie po lewej stronie) jak również przez Facebooka :).

Dobrze tyle słowem wstępu przejdźmy teraz do konkretów czyli słów kilka o nagrodach. Jak wspominałam wcześniej nagrody będą rozlosowane aż 3, a dziś poznacie dwie z nich. 3 ostatnią  największą i najważniejszą poznacie w niedzielę :).

Pierwszą nagrodą jaką możecie zdobyć jest przepiękny filigranowy, ręcznie i mozolnie wykonany komplet bielusieńkich śnieżynek. dla bardziej zainteresowanych dodam że wykonane są one metodą quillingu. komplecik składa się z 10 śnieżynek :).


Drugą nagrodą będzie bombka z wnętrzem ;). Bombka o średnicy ok.14 cm w której zamknięty został kawałek zimowego świata, idealnie przyozdobi Wasze mieszkanie w okresie Świątecznym.Poniżej możecie zobaczyć podobną, lecz ta oferowana jako nagroda zdecydowanie będzie lepsza :).


To tyle na dziś.Zapraszam do śledzenia informacji na bieżąco i koniecznie zapraszam w niedzielę bo pojawi się już trzecia i ostatnia nagroda o którą warto powalczyć w tym konkursie.

Tak więc zapisujcie się komentujcie  polecajcie i odwiedzajcie nasz profil na Facebooku.

Nagrody z niecierpliwością czekają na nabywcę.1 komentarz :

  1. śniezynki, jak misterna robota, a ta bombka, no jest MEGA, jak ty ją robisz?? :) obydwie rzeczy jak zwykle przepiękne
    Bogunia

    OdpowiedzUsuń