No to mamy 100 :) i nagrody do wygrania- CANDY

2 comments
No to mamy 100 post na blogu, a wraz z postem uwaga konkurs dla wszystkich którzy zdążyli nas już polubić  i się do Nas przekonać oraz dla tych którzy takiej okazji jeszcze nie mieli. Zapraszamy do udziału w zabawie. 
Do wygrania będą wyroby naszej pracowni związane z Bożym Narodzeniem. Ale póki co nie zdradzimy Wam jakie, te informacje pojawią się sukcesywnie do końca października do kiedy też trwać będzie nasza pierwsza zabawa. 

Co trzeba zrobić aby wziąć w niej udział? 
Zapisać się na listę naszych subskrybentów ( pola po lewej stronie)  do 31 października 2012 podając dane w wymaganych polach oraz zostawić komentarz do bloga pod niniejszym postem lub dla osób które są obecne na Facebooku polubić nasz profil i zostawić tam komentarz. Istnieje również możliwość zapisu na subskrypcję poprzez Facebooka

a teraz słów kilka o nagrodach :) czyli to co interesuje Was najbardziej :) 

Losowane będą 3 nagrody tak by więcej osób miało szansę się nimi nacieszyć, ale by nie pozostawiać pozostałych z pustymi rękoma przewidzieliśmy extra nagrodę dla wszystkich którzy zapiszą się na subskrypcję (szczegóły otrzymacie w mailu, zdradzę tylko że będzie to między innymi możliwość wzięcia udziału w comiesięcznym losowaniu nagrody).

Tym razem czyli z okazji naszego 100 postu oferowane będą aż 3 nagrody, losowane spośród wszystkich zgłoszeń.

Możesz zwiększyć swoje szanse poprzez polecanie naszej strony/ profilu na fb znajomym , każdy z nich kto polubi nasze stronę i zapisze się na subskrypcję to dodatkowy los w loterii dla Ciebie.
Pamiętaj zapisując się na subskrypcję każdego miesiąca masz okazję do zdobycia nagrody wykonanej w naszej pracowni, w loterii w której udział biorą wszyscy subskrybenci i Klienci. A ilość Twoich szans zależy tylko od Ciebie. W losowaniach comiesięcznych jeszcze więcej możliwości na zwiększenie swoich szans.

Jeśli zostawisz swój komentarz zarówno tu jak i polubisz nas na fb masz już 2 losy:).
Tak wiec niech Wam szczęście sprzyja i nie czekaj dłużej tylko subskrybuj i polecaj.

Nagrody czekają :)2 komentarze :

  1. do subskrypcji zapisana, teraz czekam na nagrody :)
    Bogunia

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasiu, Twoje prace są niesamowite, tak trzymaj!
    Ewa

    OdpowiedzUsuń