Pudełko na chrzest

Leave a Comment
Na wstępie pragne przypomnieć o CANDY i KONKURSIE   dla wszystkich którzy zdążyli nas już polubić  i się do Nas przekonać oraz dla tych którzy takiej okazji jeszcze nie mieli. Zapraszamy do udziału w zabawie. 
Do wygrania będą wyroby naszej pracowni związane z Bożym Narodzeniem. Ale póki co nie zdradzimy Wam jakie, te informacje pojawią się sukcesywnie do końca października do kiedy też trwać będzie nasza pierwsza zabawa. 

Co trzeba zrobić aby wziąć w niej udział? 
Zapisać się na listę naszych subskrybentów ( pola po lewej stronie)  do 31 października 2012 podając dane w wymaganych polach oraz zostawić komentarz do bloga pod niniejszym postem lub dla osób które są obecne na Facebooku polubić nasz profil i zostawić tam komentarz. Istnieje również możliwość zapisu na subskrypcję poprzez Facebooka.

Dziś przedstawiam ręcznie wykonaną kartkę  dla dziewczynki z okazji Chrztu Świętego  W odcieniach różu. Kartka posiada wewnątrz kieszonkę na pieniążki co było życzeniem zamawiajacego.Pozostałe ręcznie wykonane kartki z okazji Chrztu Świętego możecie znaleźć w naszym sklepiku.

0 komentarze :

Prześlij komentarz